Menu Zamknij

Przelotki gumowe

Przelotki gumowe - producent przelotek gumowych

Przelotki gumowe

Proponujemy wyjątkowo funkcjonalne przelotki gumowe. Wyroby znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle elektrycznym. Pozwalają zachować wysoki stopień ochrony izolacji kabli przy przejściach przez ścianki konstrukcji wsporczych. Mogą być stosowane również przy przeciąganiu przewodów przez ścianki obudów. Ograniczają ryzyko uszkodzenia kabli w newralgicznych miejscach. W naszym asortymencie znajdują się także przelotki gumowe z tzw. przeponą. Służą niekiedy jako uszczelnienie w obudowach urządzeń i szaf sterowniczych. Przelotki gumowe – producent przelotek gumowych.

Przedmioty powstają na bazie wysokiej jakości mieszanek gumowych. W zależności od potrzeb i w zgodzie z obowiązującymi normami, odznaczają się odmiennymi parametrami technicznymi – w szczególności w zakresie twardości. Ponadto zróżnicowanie asortymentu dotyczy wielkości średnic wewnętrznych i zewnętrznych.

Oferta obejmuje produkty o uniwersalnych kształtach, ale też wykonujemy przedmioty na zamówienie – dostosowane do konkretnej, nietypowej wielkości przewodu.