Menu Zamknij

Oferta

Zakres naszej działalności

Specjalnością naszej firmy są wyroby gumowe oraz gumowo-metalowe, których produkcją zajmujemy się od wielu lat. Kadra wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesne zaplecze technologiczne pozwalają nam na: produkcję formowych detali gumowych, które posiadają doskonałe parametry – zarówno fizykomechaniczne, jak i fizykochemiczne, wykonywanie form wulkanizacyjnych oraz tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej dotyczącej form do wulkanizacji.

Współpracujemy z Klientami poszukującymi produktów najwyższej jakości. Nasze wyroby gumowe powstają z mieszanek, w które zaopatrujemy się u najlepszych producentów, dlatego też od wielu lat nasze produkty spełniają oczekiwania Klientów i stanowią połączenie wysokiej wytrzymałości oraz funkcjonalności.

Oferujemy bogaty asortyment i dużą różnorodność produktów, których parametry dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu sprawdzają się one w wielu dziedzinach przemysłu – produkcji sprzętu, budownictwie, motoryzacji i maszynach rolniczych, instalacjach gazowych i sanitarnych, meblarstwie, a także wielu innych. Stawiając na nasze produkty, stawiacie Państwo na najwyższą jakość wykonania.