Menu Zamknij

Oringi

Oringi - producent oringów gumowych

Oringi

Produkowany przez nas asortyment znajduje wszechstronne zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki – zarówno w przemyśle, budownictwie, instalatorstwie, jak i wielu innych obszarach.

Jako doświadczony i renomowany producent, przedsiębiorstwo Singiel może zaoferować Klientom wyroby gumowe z najwyższej półki, które znakomicie sprawdzają się w swojej roli i cenione są przez profesjonalistów. W tej kategorii prezentujemy wytrzymałe i uniwersalne w zastosowaniu oringi.

Zastosowanie

Pierścienie uszczelniające o-ring znane są jako jedne z najbardziej niezawodnych sposobów uszczelniania w urządzeniach oraz instalacjach. W ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały elastomerowe – nowoczesne tworzywa sztuczne o znakomitych właściwościach użytkowych oraz parametrach technicznych. Dzięki temu, wyroby gumowe z elastomerów mogą być wykorzystywane w systemach statycznych, przy różnych ciśnieniach roboczych oraz przy bardzo niskich oraz wysokich temperaturach. Ogromną zaletą oringów jest fakt, iż ich właściwości uszczelniające są samoczynne i dwustronne. W rezultacie, im większa siła działa na element, tym całkowita siła uszczelniająca wzrasta, a specyficzny kształt zapewnia równomierne rozłożenie obciążenia na całej powierzchni. Producent oringów – oringi gumowe – produkcja najwyższej jakości. 

Najlepsza oferta na rynku

Ponieważ posiadamy rozbudowany zakład produkcyjny wyspecjalizowany w wytwarzaniu wyrobów gumowych, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę opcji. Proponowane w tej kategorii oringi dostępne są w różnych rozmiarach oraz o różnej twardości i tym samym znajdą zastosowanie w uszczelnianiu rozmaitych systemów lub jako element kluczowy do prawidłowego działania mechanizmów. W zależności od zamówienia – możliwe jest przygotowanie tych niezwykle uniwersalnych artykułów według indywidualnych wytycznych ustalonych z Klientem. Nasze możliwości produkcyjne są na tyle duże, że bez trudu poradzimy sobie z realizacją nawet bardzo dużych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i złożenia zamówienia na wyroby gumowe produkowane przez firmę Singiel.

Rysunki detali

Oringi