Menu Zamknij

Uszczelki gumowe

Uszczelki gumowe - producent uszczelek gumowych

Uszczelki gumowe

Budownictwo, motoryzacja, stolarka, systemy wentylacyjne, instalacje sanitarne – to tylko niektóre dziedziny, w których zastosowanie znajdują produkowane przez naszą firmę uszczelki gumowe. Dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów, a także uzyskiwaniu rozmaitych, dopasowanych do potrzeb parametrów, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo szeroki wybór uszczelek, które skutecznie zabezpieczają przed dostaniem się do danego miejsca substancji ciekłej lub gazu, a do tego dają możliwość uzyskania odpowiednich właściwości cieplnych budynku. Zapraszamy do składania zamówień. PPHU Singiel – producent uszczelek gumowych – produkcja uszczelek gumowych

Uszczelki płaskie

Wykonywane przez nas uszczelki gumowe płaskie odpowiadają standardowym wymiarom. Stosowane w miejscach styków poszczególnych modułów i elementów danego podzespołu mechanicznego zapobiegają wszelkim wyciekom. Jako elementy gumowe mogą być stosowane w miejscu połączeń elementów wykonanych z różnych tworzyw i materiałów – począwszy od metalu, aż po tworzywa sztuczne. Cechuje je trwałość i odporność względem intensywnej eksploatacji (także nacisku). Ich użytkowanie z pewnością przełoży się na zwiększenie funkcjonalności oraz żywotności danego modułu.

Gumowe uszczelki do szyb

W naszym asortymencie dostępne są także gumowe uszczelki do szyb. Wykonane zostały w standardowych wymiarach. Pomogą zabezpieczyć przestrzeń okienną przed niekontrolowanym ubytkiem termicznym oraz przedostawaniem się do wnętrza okna wilgoci. Wszystkie, bez wyjątku, wykonane zostały ze staranie wyselekcjonowanych materiałów, które pozostają odporne zarówno względem intensywnego oddziaływania promieni UV, jak również zmiennych temperatur i opadów atmosferycznych. Mogą być wykorzystywane w różnych systemach okiennych.

Uszczelki krawędziowe

Wśród licznych uszczelek gumowych znalazły się także modele krawędziowe – doskonale sprawdzą się one w trakcie prac mających na celu poprawę izolacyjności systemów drzwiowych i okiennych. Stanowią one solidną barierę termiczną, która uniemożliwia przedostawanie się wilgoci. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości izolacyjne artykuły te mogą być także stosowane w branżach specjalistycznych, m.in. do zabezpieczania przed substancjami ciekłymi rozdzielni, urządzeń klimatyzacyjnych czy też podukładów mechanicznych.

Rysunki detali

Uszczelka typu C