Menu Zamknij

Nóżki gumowe

Nóżki gumowe - producent nóżek gumowych

Nóżki gumowe

Posiadamy w asortymencie nóżki gumowe z metalowym wkrętem – zapewniają one łatwy i szybki montaż. Nasze nóżki gumowe mogą być wykorzystane:

  • przy drewnianych szafkach i meblach,
  • urządzeniach wolnostojących,
  • i innych elementach wyposażenia wnętrz.

Bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach, gdzie powierzchnia jest szczególnie śliska albo nierówna. Proponowane wyroby wykazują bowiem wysoką odporność na poślizg, równocześnie mają możliwość regulacji wysokości.

W ofercie dostępne są modele w kilku wariantach wymiarowych – zarówno pod kątem wysokości nóżki, jak i jej średnicy. Umożliwia to dobór produktu zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów. Ponadto chętnie podpowiadamy, które przedmioty będą odpowiednie dla konkretnego zastosowania. Nóżki gumowe – producent nóżek gumowych – produkcja najwyższej jakości.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania wszystkich naszych przedmiotów. Wykorzystany do ich produkcji materiał jest twardy i odporny na odkształcenia. Dzięki temu produkty są wytrzymałe w obliczu znacznych obciążeń, nie rysują podłoża i zapewniają dobrą stabilizację przedmiotu, do którego są zamontowane.